Jubilejas atlaides!

Atkal klāt mūsu Jubilejas mēnesis - oktobris, klāt tradicionālās Jubilejas atlaides. Jau 11. sezonu palīdzam realizēt Jūsu prātīgās un dažkārt pavisam neprātīgās idejas, tādējādi padarot krāsaināku Jūsu ikdienu. Kā jau Jubilejas laikā, sakām sirsnīgu paldies par Jūsu uzticību vairāku gadu garumā un daudzajiem labajiem vārdiem, kas šo gadu laikā ir izskanējuši.

Esam sarūpējuši Jums dāvanu - 13. un 14. oktobrī gan internetveikalā, gan Valmieras veikalā visiem pirkumiem piemērosim 20% atlaidi!

Sestdien apciemojiet ne tikai mūs, bet arī izbaudiet Simjūda gadatirgu. No plkst.9.00 līdz 16.00 Valmierā – Rīgas ielas posmā no Katrīnas ielas līdz Ziloņu ielai, Rātslaukumā un Livonijas ordeņa pils teritorijā – smaržos gardumi, rindosies praktiskas un skaistas lietas, skanēs dziesmas un stāsti un rudeni sagaidīs ar dančiem un jokiem.

 

Lai radošs un saulains rudens!

p.s. Kā vienmēr, pirkuma apstiprinājumu savā e pastā saņemsiet  par pilnu summu. Aptuveni dienas laikā nosūtīsim Jums e pastā rēķinu, kurā pirkumam būs piemērota atlaide.