LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1. Lai iepirktos interneta veikalā dzijas.lv, Jums nav jāveic reģistrācija, bet ir jāiepazīstas ar Distances līguma saturu.

2. Tiklīdz noformēsiet pasūtījumu, uz Jūsu e-pastu automātiski nosūtīsies Pirkuma apstiprinājums. Mēs izmantojam Shopify platformu, lai darbinātu mūsu tiešsaistes veikalu. 

3. Veicot pasūtījumu, Jūs izvēlaties preču saņemšanas veidu - ar Omniva pakomāta vai Latvijas Pasta starpniecību, vai arī uz vietas mūsu juridiskajā adresē Valmierā Ošu ielā 16( iepriekš sazinoties mob.29144926 )

4. Norēķini tiek veikti maksājumu apstrādei izmantojot pakalpojuma sniedzēja Maksekeskus AS maksājumu sistēmu MakeCommerce. 

5. Tiklīdz izsūtīsim pasūtījumu, Jūs savā e pastā saņemsiet  Preču nosūtīšanas apstiprinājumu. Piegāde Latvijas robežās 2-4 darba dienu laikā. Piegādes izdevumi ar Omniva starpniecību - 2.99 Eur, ar Latvijas Pasta starpniecību - 3.99 eiro, kas automātiski tiek pieskaitīti pie Jūsu rēķina, izdarot pasūtījumu.

6. Mūsu datubāzē tiek reģistrēti mūsu pircēju vārdi, uzvārdi, piegādes adrese, tālruņa numuri un e-pasta adreses. Šie dati nepieciešami, lai mēs varētu kvalitatīvi nodrošināt klientu servisu, novērtēt mūsu uzticīgos klientus un veikt kvalitatīvas preču piegādes. Dzijas.lv administrācija ievēro Personas datu aizsardzību. Skatīt sadaļu Privātuma politika

7. Ja saņemot preci, konstatējat, ka pirkums neatbilst Jūsu vēlmēm, tad iepriekš sazinoties pa telefonu +371 29144926 vai e-pastu dzijas@dzijas.lv, 14 dienu laikā varat sūtīt pirkumu atpakaļ. Pēc preču saņemšanas mēs atgriezīsim naudu par pirkumu Jūsu bankas kontā. Tāpat, ja precei ir atklājiet defekts, 2 nedēļu laikā ir iespēja to samainīt vai arī saņemt atpakaļ naudu par bojāto pirkumu.

8. Ņemiet vērā, ka dziju tonis attēlos var nedaudz atšķirties no īstā. Tas atkarīgs no ierīces ekrāna iestatījumiem. Tāpat dzijām ar vienu krāsas kodu, bet atšķirīgu partijas Nr., tonis var būt nedaudz atšķirīgs. Ja konkrētam darbam ir pietrūkusi dzija, tad pirms pasūtīšanas iesakām ar mums sazināties, lai pārliecinātos, vai ir pieejams vajadzīgais partijas nr.

9. Ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi par veicamo pasūtījumu, tad atrisināsim tās kopā. Zvaniet mob. 29144926 vai rakstiet dzijas@dzijas.lv vai WhatsApp +371 29144926