PIEGĀDE

Veicot pasūtījumu, Jūs izvēlaties preču saņemšanas veidu - ar Omniva pakomāta vai Latvijas Pasta starpniecību, vai arī uz vietas mūsu juridiskajā adresē Valmierā Ošu ielā 16( iepriekš sazinoties mob.29144926 )

Omnivas izvēle notiek 2 soļos: 

1.solis -  izvēlies piegādi ar Omniva,

2.solis - paritini uz leju un atrodi vietu, kur izvēlies jau konkrēto pakomātu.

Pasūtītās preces tiks izsūtītas, tiklīdz mūsu kontā būs ieskaitīta apmaksa par pirkumu un piegādes izdevumiem. Piegāde Latvijas robežās 2-4 darba dienu laikā. Piegādes izdevumi ar Omniva starpniecību - 2.99 Eur, ar Latvijas Pasta starpniecību - 3.99 eiro, kas automātiski tiek pieskaitīti pie Jūsu rēķinam.

Ja pasūtījuma summa ( neieskaitot piegādes maksu ) būs lielāka par 50 Eur, Latvijas teritorijā nosūtīsim bez maksas.

Ja pasūtījuma summa ( neieskaitot piegādes maksu ) būs lielāka par 10 Eur, Valmieras robežās piegādāsim bez maksas. Pirms piegādes zvanīsim.

Pasūtījuma bezmaksas saņemšana ir iespējama mūsu juridiskajā adresē Valmierā Ošu ielā 16( iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku pa telefonu 29144926 )

Ja vēlies, lai Tavu pasūtījumu nosūtām ārpus Latvijas, tad lūgums pirms pasūtījuma veikšanas sazināties par piegādes izmaksām e pastā dzijas@dzijas.lv  Piegādes maksa būs saskaņā ar Latvijas pasta vai Omnivas tarifiem.

Ja rodas jautājumi, zvani mob. 29144926 (Dace) vai raksti dzijas@dzijas.lv